Зимовий відпочинок у Східниці

Ось і гамірний Львівський вокзал! Не спішимо розслаблятись, щоб потрапити в Карпати потрібен ще один ривок! З хлібом і сіллю Василь зустрічає шановних гостей =) і запрошує до автобуса! 2-3 годинки і ми на місці! СХІДНИЦЯ вітає гостей чистим гірським

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Romanian Carpathian
 • Ukraine
Dates
 • Jan. 26, 2017 - Jan. 29, 2017
Budget
 • 1690 UAH
Programm
 • Skiing
 • Snowboarding
 • Hiking
Equipment
 • Not indicated
Description
 • ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ

  1-ий день

  ВІТАЄМО В КАРПАТАХ

  Ось і гамірний Львівський вокзал! Не спішимо розслаблятись, щоб потрапити в Карпати потрібен ще один ривок! З хлібом і сіллю Василь зустрічає шановних гостей =) і запрошує до автобуса! 2-3 годинки і ми на місці! СХІДНИЦЯ вітає гостей чистим гірським повітрям та затишною теплою оселею!
  Сьогодні в нас вечір відпочинку і гартування духу до пригод наступних днів! А як Вам прогулянка лісовою стежиною, поміж віковічних смерек освічених ліхтарями..

  2-ий день

  ЗИМА, ЛИЖІ, САНКИ..

  Їдемо в СЛАВСЬКЕ – відомий гірськолижний курорт. Туристичний бізнес в Славському розпочали підприємці Ґрьодлі, які у 19 столітті влаштували тут готелі та кліматотерапевтичну станцію. Найбільшого туристичного розвитку Славське набуло у 1970-80-х роках, коли тут було споруджено понад 10 витягів та засновано спортивні гірськолижні школи.
  Піднімаємось на одному з найдовших в Україні підйомнику на гору Тростян, неймовірні краєвиди чекають нас! Пригодиться теплий одяг і рукавиці, все-таки зима на вулиці! При бажанні катаємось на лижах і санках! По дорозі додому невеличкий сюрприз – прекрасний водоспад КАМ’ЯНКА!

  3-ій день

  ПОХІД НА ТУСТАНЬ

  Вирушаємо в міні-похід. ТУСТАНЬ – місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Дивовижні панорами зі скель! По поверненні банька, шашличок.

  4-ий день

  УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ - СХІДНИЦЯ ТА ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ КАРПАТИ

  Скажіть, чи мали Ви нагоду побувати у Швейцарії? Для тих, хто вже бачив альпійську красу, можемо підказати, де в Україні можна побачити подібну місцевість. А для тих, хто ще не подорожував до Швейцарії, ці місця дозволять побувати там, не покидаючи свою країну! Сьогодні присвятимо день місцині, яка нас гостинно прийняла – СХІДНИЦІ! Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом, дегустація мінеральних вод, відвідини єдиного в Україні пам'ятника відпочивальнику та поїлці!
  Після обіду вирушаємо до Львова. До нових зустрічей Карпати!

  Вартість подорожі – 1690 грн.

  У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій; трансфери Львів – Східниця, Східниця – Львів; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в котеджі; страхування.

  Додаткові витрати: харчування, оренда лижів, санок, катання на витягах.

  Источник информации: http://proydisvit.com/travel/zyma_skhidnytsia_ua

OK