Каппадокія

Продовжуємо знайомство з Туреччиною!

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Cappadocia
Dates
 • March 19, 2017 - Dec. 22, 2016
Budget
 • 70 USD
Transportation
 • Flight
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Hiking
Equipment
 • Not indicated
Description
 • День 1. Гереме – Гюверджинлик – Учхісар – Долина Любові

  Прибуваємо та поселяємось в Гереме. На кілька кілометрів між поселеннями Гереме та Учхісар розкинулась Долина голубів або Гюверджинлик. Назва Долини відповідає великій кількості голуб'ятень, які розміщені в скельних приміщеннях з вулканічного каменю. Колись там жили люди, але через руйнування та вивітрювання порід люди покинули ці приміщення, а частина приміщень були відведені під голуб’ятні. Зараз тут дійсно живе декілька сотень голубів! Прогулюючись Долиною, дійдемо до поселення Учхісар, де відвідаємо однойменну наскельну фортецю, з 60-ти метрів висоти якої побачимо унікальні прекрасні ландшафти Каппадокії. Після чого нас чекає Долина любові, причудливі скельні утворення якої, самі підкажуть Вам походження назви.

  Пройдемо: 7 км.

  День 2. Долина Пашабаг – Чавушін – Рожева та Червона долини

  Пашабаг або Долина Монахів – одна з наймальовничіших долин Каппадокії, тут можна побачити славнозвісні каппадокійські “кам’яні стовпи” – в народі “гриби”, при чому дво-, триголові! Милуючись сюрреалістичним ландшафтом, дістанемось печерного поселення Чавушін, яке відоме своїми християнськими печерними церквами, зокрема, тут до наших днів збереглися фрагменти Церкви Івана Хрестителя. Після обіду і короткого відпочинку, прямуємо до Рожевої та Червоної долини, де можна побачити справжні будиночки гномів, печерні храми, а також пастельні рожево-червоні кольори ландшафтів. Повернемось в Гереме на ночівлю.

  Пройдемо: 10 км.

  День 3. Дерінкую – Каньйон Іхлара – Селіме

  Щоб виконати програму дня і зекономити час, сьогодні подорожуємо автобусом!

  В Каппадокії є понад 30 підземних поселень, але розкопані і досліджені тільки деякі з них. Найбільше, найцікавіше і найвідоміше – підземне місто Дерінкую або “глибока криниця”. Колись в печерних ходах і кімнатах восьмирівневого комплексу глибиною 60 метрів, проживало понад 20 тис. людей! На перших рівнях розміщувались господарські приміщення – конюшня, давильний прес для винограду. Глибше – житлові приміщення, церква, школа, кухня.

  Повертаємось на поверхню і вирушаємо до каньйону Іхлара. Посеред піщаних пейзажів, зелені зарості каньйону з стрімкою річкою Меліндзе, як оазис посеред пустелі! Мабуть це оцінили древні християни і набудували в його стінах багацько церков, прикрашених фантазійними кольоровими фресками!

  Відвідаємо найвизначнішу пам’ятку району Селіме – древній християнський храм-фортецю Селіме. Храм видовбаний в скелі і об’єднує цілий комплекс приміщень: церкву, келії, конюшні. Збереглись арки, колони, частково фрески.

  Після насиченої екскурсії повертаємося в Гереме.

  День 4. Додому

  В променях сходу сонця, крізь шибку автобуса ловимо останні пейзажі Каппадокії! Так-так! Адже час покидати це сюрреалістичне місце! Їдемо до Анталії. Подальший план дій індивідуальний – хто бажає, залишається і продовжує відпочинок на морі. Решта повертаються додому. До нових зустрічей, Туреччино!

  Особливості походу та поради:

  Зустріч групи і старт екскурсії в центральній точці Каппадокії – містечку Гереме. Добратись в Гереме зі Стамбулу можна внутрішнім авіарейсом, з Анталії – автобусом;
  Оскільки Гереме – заповідна зона, палити вогонь чи розкладати намети тут дозволено тільки в відведених для цього місцях, тому спати ми будемо в хостелі чи кемпінгу, їсти – в кафешках або готувати самостійно;
  Для одноденних вилазок Вам знадобиться маленький рюкзак (20-30 л), щоб взяти з собою їжу на день, воду, фотоапарат, документи, теплий одяг на вечір та ін;
  Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.
  Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Гереме. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.

  Вартість 70 $

  У вартість входить:

  послуги інструктора-провідника;
  групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);
  групова аптечка.

  У вартість не входить:

  авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з купівлею квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо.
  медична страхівка;
  трансфери;
  харчування;
  проживання в хостелі чи кемпінгу;
  вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники.
  Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 200 $ (трансфери, ночівлі, харчування в кафешках, екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, сувеніри).

  Источник информации: http://proydisvit.com/travel/cappadocia_ua

OK