Лікійська стежка. Західна частина

Коли в березні ліниво сходить сніг і сонце ще не має тої сили, щоб прогріти наші голови і серця, організм просить чогось нового, теплого і кольорового!

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Turkey
 • Lycian Way
Dates
 • March 10, 2017 - March 18, 2017
Budget
 • 150 USD
Transportation
 • Flight
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Hiking
Equipment
 • Not indicated
Description
 • День 1. Даламан – Фетхіє – Овачік

  Учасники походу зустрічаються в аеропорті Даламану, звідки рейсовим автобусом переїжджають в місто Фетхіє. Діставшись в селище Овачік, ми здійснимо плавний і приємний підйом через сосновий ліс з дивовижними видами на лагуну Олюденіз. Табір розіб'ємо на лісовій галявинці.

  День 2. Овачік – масив г. Баба-Даг

  Стежка плавно набирає висоту відрогами масиву Баба-Даг (1989 м). Проте більшу частину шляху наші погляди будуть прикуті не до гір, а вниз – до затоки з водою казкового кольору і ланцюжка островів. Через пояс кедрових лісів, піднімемося на вершину г. Баба-Даг. Неподалік села Кірма, на галявині з джерелом, розіб'ємо наметовий табір.

  День 3. Фаралья – Долина Метеликів – Кабак

  Сьогодні нас чекає одне з природних чудес Туреччини - знаменита Долина Метеликів. Крім незліченної кількості різних метеликів тут є кілька високих водоспадів і чудова бухта з золотим піском. Ми спустимося в долину без рюкзаків, помилуємось красою, покупаємось і продовжимо шлях тінистою стежиною вздовж моря. Дорогою нам траплятимуться гранатові сади. Табір розіб'ємо в одній з бухт біля селища Кабак.

  День 4. Карадаг – Ущелина Кара-Картак – Алінка – Богазічі

  Від місця стоянки продовжуємо траверсувати ущелину, що розколює підніжжя гори Кара-Даг. Через пару годин вийдемо в село Алінка. Звідки відкривається чудовий вид на узбережжя. продовжимо шлях у бік села Богазічі, звідки нас чекає незначний підйом на північний відріг гори Авланкара Тепе. Станемо табором на старовинних терасах.

  День 5. Бель – Бельчегіз – Гавурагілі

  Трохи вище нашої стоянки знаходяться руїни античного поселення Сидима. Оглянемо лікійські гробниці, вежі та іншу старовину, а тоді повернемось у бік моря. Тінистий шлях приведе нас спочатку в невеличке село Бель, а далі, через прибережний хребет, до село Бельчегіз. Потім спускаємося в селище Гавурагілі, де заночуємо в одній з диких морських бухт.

  День 6. Пляж Кара-Дере (Патара) – Ксантос

  Піднімаємося на невелику вершинку (271 м), з якої відкривається чудовий вид на багатокілометровий піщаний пляж Кара-Дере (Патара), довжиною 21 км! Складається враження, що то справжній океанський пляж, хвилі довго котяться пологим і широким піщаним пляжем. Потім побуваємо в старовинної фортеці Піднаї. Ненадовго прощаємося з морем і пішки (або на мікроавтобусі) рухаємося вглиб суші до величезного античного комплексу - руїн лікійського міста Ксантос. Від колись великого міста залишилося декілька арок і амфітеатр.

  День 7. Патара

  Руїни древнього міста збереглися дуже добре, багато відреставровано. Ось тут дійсно є що подивитися, поблукати декілька годин. У Патарі народився 1700 років тому Микола-Чудотворець, він же Санта-Клаус. На ночівлю встанемо на березі моря, на іншому кінці однойменного 21-кілометрового пляжу.

  День 8. Додому або в Каппадокію

  Відпочинок на морі, переїзд у Анталію. Сьогодні можна летіти додому або вирушити в мандри музеєм під відкритим небом, “країною чудових конів”, наскельних храмів, голуб’ятень, підземних древніх міст, сюрреалістичних пейзажів, кам’яних грибів, верблюдів і…писати-читати можна багато, але хай Вам щастить це все побачити в КАППАДОКІЇ!

  Особливості походу та поради:

  Цей маршруту чудово підходить для походів ранньою всеною і пізною осінню, коли вище в горах холодно, а на узбережжі – комфортний температурний режим +18;
  Весною тут багато лимонів, апельсинів на деревах, овочів у парниках, фрешів – завдяки чому є нагода поповнити запас вітамінів;
  Похід не є складним і чудово підходить для активного сімейного відпочинку з дітьми;
  Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Туреччину або подзвоніть нам!
  Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.
  Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Даламані. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.

  Вартість 150 $

  У вартість входить:

  трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
  послуги інструктора-провідника;
  групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);
  групова аптечка.

  У вартість не входить:

  авіапереліт (економнийний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо.
  медична страхівка;
  трансфери;
  вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники;
  прокат туристичного спорядження.
  Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, вхідні квитки, особисті витрати, сувеніри).

  Источник информации: http://proydisvit.com/travel/western_lycia_path_ua

OK