Закриття зимового сезону на Петросі і Говерлі

Минулого та позаминулого роки на початку весни ми піднімались на Говерлу і Петрос. Закривати зимовий сезон такими походами вже стало традицією, і цього року ми не збираємось їй зраджувати!

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • March 2, 2017 - March 5, 2017
Budget
 • 1300 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Rock climbing
 • Mountaineering
 • Hiking
 • Sightseeing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Минулого та позаминулого роки на початку весни ми піднімались на Говерлу і Петрос. Закривати зимовий сезон такими походами вже стало традицією, і цього року ми не збираємось їй зраджувати! В попередні роки наші походи припадали на свято, яке в нашій країні святкують в обов'язковому порядку - Міжнародний Жіночий День. Цього року розклад офіційних вихідних не дуже зручний для нашого походу, тому поїздку запланованао на 2-5 березня.

  Зимовий похід на Говерлу і Петрос почнеться в с. Лазещина, звідки в перший день ми дійдемо до турбази Козьмещик, для поселення. До Лазещии з Франківська доїдемо приблизно за дві години, а далі кілька годин ходу до турбази Козьмещик.
  Всі учасники групи будуть трохи стомлені після поїзду, автобусу, та першого переходу, а тому в перший день по плану у нас відпочинок на турбазі: селимось в один з будинків, готуємо вечерю, і відпочиваємо перед завтршнім виходом.
  Козьмещик знаходиться між Петросом і Говерлою, що дуже зручно для радіальних виходів. Турбаза (туристичний притулок) являє собою простий дерев'яний будинок, зі скромним інтер'єром, двоповерхрвими лежаками. Але там чисто, сухо, і тепло.
  На другий день після раннього підйому снідаємо, та йдемо на підкорення Говерли - найвищої вершини Карпат (2061м.). Все зайве залишаємо на базі, з собою беремо тільки додатковий одяг, термоси з чаєм, та невелику кількість їжі для перекусу в дорозі. Залежно від погоди, підйом на вершину та повернення на базу займуть 7-8 годин.
  Повернувшись готуємо вечерю, відпочиваємо, набираємось сил для наступного дня.
  На третій день після сніданку починаємо підйом на гору Петрос (2022м.). Орієнтовний час, потрібний на підйом і спуск - ті ж самі 7-8 годин, залежно від погоди.

  Ввечері влаштовуємо св'яткову вечерю та похід в сауну!

  Похід хоч і зимовий, але не екстримальний: ночівлі заплановано не в наметах, а на турбазі, де всі зможуть обсушитись, відігрітись, та ночувати в теплі. Це дозволить полегшити вагу рюкзаків: для цієї поїїздки не потрібні намети та зимові спальники. Ще одна приємна дрібниця - на турбазі є можливість попаритись у сауні!
  На четвертий день після сніданку збираємо речі, і йдемо в Лазещину, звідки їдемо у Франківськ.

  Платіж учасника складає 1300грн. З цієї суми опачується:
  - проживання на турбазі (3 доби);
  - оплата рекреаційного збору за вхід в Карпатський Біосферний Заповідник та збору за сходження на Говерлу і Петрос;
  - витрати на їжу на всі дні походу;
  - балони для газових пальників;
  - комплектація великої групової аптечки;
  - при потребі користування спальним мішком та карематом;
  - оплата роботи організатора/інструктора/провідника;

  Окремо оплачується:
  - проїзд від Івано-Франківська в с. Лазещина, та з Лазещини у Франківськ. Плануємо наймати мікроавтобус на групу, і залежно від кількості людей в групі, проїзд буде коштувати орієнтовно від 100 до 150 грн. в одну сторону.

  кінцець реєстрації: 23.02.2017
  збір групи: залізничний вокзал м. Івано-Франківськ, 10:00 год., 02.03.2017
  завершення походу: 05.03.2017. В Івано-Франківську зможемо бути орієнтовно до 17:00 год.

  Источник информации: http://turklub.com.ua/04032017-zakryttia-zymovoho-sezonu-na-petrosi-i-hoverli

OK