Велопохід дерев’яними церквами Львівщини на Великдень!

На Великодні Свята нам захотілося поєднати природу і архітектуру – так шо б і поніжитись в перших весняних промінчиках сонці у лісах, полях, галявинах, але в той самий час – не ігнорувати чудове свято Пасхи і бути поблизу чарівних таїнств, в містах,

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
Dates
 • April 15, 2017 - April 17, 2017
Budget
 • 1350 UAH
Transportation
 • Train
 • by foot
 • Bus
Programm
 • Hiking
 • Sightseeing
 • Weekend tours
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Подробности
  На Великодні Свята нам захотілося поєднати природу і архітектуру – так шо б і поніжитись в перших весняних промінчиках сонці у лісах, полях, галявинах, але в той самий час – не ігнорувати чудове свято Пасхи і бути поблизу чарівних таїнств, в містах, де дзвонять дзвони, печуть кулічі й святять писанки. Отже – напрямок обрано, їдемо у Львів! Це буде вело-похід-відпочинок із відвідуванням замків, церков, і звісно ж, львівських кав’ярень.

  Похід початкового рівня складності: 50 км день по сільских дорогах, це близько 4-5 годин в день верхи. І дуже багато цікавих місць для споглядання, відпочинку та фотографування! Сніданки та вечері у кав'ярнях, на обід - бутерброди та чай. Проживання в хостелах чи невеличких отелях.
  Велосипеди беремо напрокат у Львові, з Києва вести не обов'язково, але можна. Мандруємо з маленьким наплічником (не таким, як у Вови на фото, таким - як у Іри:).
  Два дні їздемо на велосипедах замками та церквами Львівщини, один день - гуляємо у Львові пішки!

  День Перший.
  Приїжджаємо до Львова рано в ранці у суботу. Речей у нас із собою мінімум, але ті, шо зайві – лишаємо в хостелі, до якого повернемось наступного дня. Беремо на прокат велосипеди (бажаючі можуть привезти свого залізного друга із собою), грузимо їх у заздалегідь заброньований бус і їдемо в містечко Добротвір. По дорозі відвідуємо старовинний Костел Воздвиження Чесного Хреста у с.Велике Колодно та першу дерев’яну церкву на нашому маршруті – Церкву Св. Микити.
  В Добротворі пересідаємо на наших коней і вирушаймо на південь уздовж річки Буг, минуючи Добротвірське водосховище (чи немає бажаючих в квітні місяці відкрити купальний сезон?!) Через сонячні 17 кілометрів приїжджаємо в давнє місто Кам’янка-Бузька – на площі відвідуємо готичний костел Успіння Богородиці, оглядаємо ратушу, милуємося другою дерев’яною церквою на нашему маршруті – Церквою Св.Миколая.
  Далі тримаємо курс на південний схід. В селі Тадані нас чекає Дерев’яний костел Відвідування Єлизавети Дівою Марією і Святої Теклі – така от дивовижна назва).
  Заночуємо ми в містечку Буськ, у готелі. Старовинне місто має дві девев’яні церкви, костел, єврейське кладовище, палац графа Бадені - отже зранку буде, ще подивитись.
  Всього ми накатаємо сьогодні близько 50ти кілометрів.

  День Другий.
  Сьогодні Великдень і нас чекають неймовірно гарні місця й храми. В обід ми приїдемо в Олесько. Якщо ви ніколи не були в Олеському Замку – то це буде для вас справжнім відкриттям. Замок розташований на мальовничому пагорбі , оточений прекрасним парком, має всередині унікальні експозиції. Також подивимось розташований неподалік Монастир Капуцинів.
  Після огляду Замку вирушаємо до перлини місцевих пам’яток – Підгорецького замку. Цей велетенський палац-маєток вражає, наче пірнаєш в минулі сторіччя. А який краєвид відкривається з його терас!. Поряд із замком – не менш вражаючий, монументальний Костел Св.Йосипа. Ще дивимось Монастир отців Василіан і їдемо далі. Беремо напрямок на місто Золочів.
  Окрім мальовничих краєвидів, лісів, гарненьких сел, нас чекають ще ряд цікавостей. Одна з них, звісно ж, Дерев’яна Церква Св.Миколая у с.Писок, а інша цікавинка – Центр Космічного Зв’язку. Колись, в далекі 70ті, коли не було сотових телефонів, сигнали в космос подавали велетенські круглі антени… подробиці на місці;-).
  На під’їзді до Злочіва нас чекає Костел Воздвиження Св.Хреста, а в самому Золочеві – Золочівський Замок і гарнющій, не гірший за Нотр-Дам, Вознесеньский Костел.
  Тут ми закінчуємо нашу подорож. Нас забирає автобус і ми їдемо до Львова святкувати і відпочивати.

  День Третій.
  Розслаблені прогулянки по Львову. Можемо піднятись на Високий Замок, звідки як на долоні видно усе місто, попити кави в улюблених кав’ярнях, поїсти смачненьких пляцок, блукати площею ринок, звісно ж – зайти у Вірменьский Костьол. У вечері – додому!

  Вартість туру:
  Організація, супровід, розваги, обідні перекуси, проживання в хостелах і готелях: 1350 грн.
  Прокат велосипедів: близько 400 грн (дві доби).
  Поїзд: близько 300 грн.
  Інші витрати: трансфер на маршрут і назад, сніданки, вечері, кав’ярні.
  ****
  Щоб зареєструватись у похід, необхідно:
  - написати, чи подзвонити нам;
  - внести передплату у розмірі 500 грн.
  При рєстрації до 8го березня - знижка 8%.
  При реєстрації до 14го лютого - знижка 14%.

  Источник информации: https://www.facebook.com/events/218000168655229/?active_tab=discussion

OK