Західні Горгани на травневі вихідні

Маршрут буде частково перетинатись з пройденим в жовтні, частково з пройденим ще у 2014 році.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • April 29, 2017 - May 3, 2017
Budget
 • 1200 UAH
Transportation
 • Train
 • by foot
Programm
 • Rock climbing
 • Hiking
 • Wild life
Equipment
 • Not indicated
Description
 • ього року на травневі вихідні ми запланували два походи - Західні Горгани, опис маршруту Ви зараз читаєте, і Чивчинські гори на 7 днів. Обирайте маршрут, який Вам ближчий до душі!

  Західними Горганами ми ходили кілька разів. Цього разу маршрут буде частково перетинатись з пройденим в жовтні, частково з пройденим ще у 2014 році. Але не буде повторювати жоден з тих маршрутів! Починати будемо так як в 2014, та вже на другий день походу нитка маршруту зміниться.

  Програма походу визначена приблизно - є стартова і фінішна точки, та кілька варіантів проходження маршруту.

  День 1:
  До 10:00 год. група збирається в м. Івано-Франківськ, а звідти всі разом їдемо до с. Мислівка. Маршрут починається в Західних Горганах, і в перші дні проходить по одних з найбезлюдніших місць Українських Карпат. Тут, як ніде можна відчути справжню красу дикої природи, і за кілька днів не зустріти жодної людини. А назви більшості місцевих вершин мало що кажуть навіть досвідченим туристам. Через село Мислівка проходить траса, а тому доїхати сюди не складає великих проблем. Протяжність переходу в перший день не велика, темп розминочний, тому в перший день за 4-5 год. дійдемо до пол. Німецька, де буде місце першої ночівлі.
  День 2:
  Піднімаємось на першу гору на маршруті - Горган Ілемський. Далі є два варіанти, залежно від погоди та темпу групи: можем зупинитись на полонині Мшана, а можемо взяти ще одну вершину - Яйко Ілемське. Ще один варіант, на випадок зовсім поганої погоди - обійти Яйко траверсною стежкою, і вийти до туристичного притулку за Яйком.
  День 3:
  В цей день є кілька варіантів, залежно від погоди, та від місця попередньої ночівлі. Варіант перший такий: від полонини йдемо на Яйко Іллемське, і далі рухаємось по гребеню хребта, через вершини Поганець, Укерня, і Сиваня Лолинська, з якої спускаємось до пол. Солотвинка, де розбиваємо табір.
  Якщо погода не сприятиме підйомам на вершини, можемо від Мшаної зійти на легендарну Аршицю. Цей хребет визначний тне тільки тим що у 80х роках там впав військовий літак, а й тим, що перший маршрут по ньому прокладено лиш кілька років тому. А до того на Аршицю не було не те що туристичних маршрутів, а й нормальних, нанесених на карти стежок. Відновлено стежку кілька років тому, за допомогою старих польських карт, на яких було позначено райшток. Саме цією стежкою, яка збігається з довоєнним райштоком, ми можемо вийти до озера Росохан, а вже звідти вийти до Яйка Перегінського.
  День 4:
  Все залежить від того, куди ми вийдемо в попередній день: якщо до полонини Солотвинка - то піднімаємось на гору Молода (1740м.), переходимо через річку Молода, і знову ж таки, залежно від погоди та від нашого темпу, йдемо або на Грофу, або на Коня Грофецького, або до р. Лімниця.
  Якщо ж в попередній день ми підемо на Аршицю, і далі розвідаємо стежку від Росохану до Яйка Перегінського - то нам залишиться спуститись до річки, та перейти на через "місток" на її інший берег, а далі по плану, або Кнь Грофецький, або Грофа, або берег Лімниці.
  День 5:
  Не залежно від місця нашої ночівлі, в останній день нам залишиться кілька годин ходу до села Осмолода. Тому в останній день в спокійному темпі доходимо до села, насолоджуючись гірськими пейзажами перед поверненням у місто. В Осмолоді нас забирає мікроавтобус, та везе в Франківськ. До кінця дня гуляємо по місту, святкуємо закінчення походу, та їдемо по домам.

  Витрати на похід: платіж учасника становить 1200грн. З цієї суми оплачується:
  - витрати на їжу на всі дні походу;
  - балони для газових пальників;
  - комплектація великої групової аптечки;
  - користування клубним спорядженням (газові пальники, при потребі спальні мішки, каремати, намети)
  - оплата роботи організатора/інструктора/провідника;
  Окремо оплачується:
  - витрати на проїзд;


  кінець реєстрації: 25.04.2017
  збір групи: залізничний вокзал м. Івано-Франківськ, 29.04.2017, 10:00 год.
  завершення походу: 03.05.2017. В Івано-Франківську зможемо бути орієнтовно до 16:00 год.

  Источник информации: http://turklub.com.ua/29042017-zakhidni-horhany-na-trevnevi-vykhidni

OK