Свидовець за 7 днів

Родзинка цьогорічного походу - нерозвідана частина маршруту.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • June 17, 2017 - June 23, 2017
Budget
 • 1400 UAH
Transportation
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Rock climbing
 • Hiking
 • Wild life
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Ми вже кілька разів ходили на Свидовець: був 3-денний літній похід в кінці серпня 2014р., був весняний 4-денний похід в 2015р., і 4-денний в кінці літа 2016р. Але ми жодного разу не бачили Свидовець на початку літа, коли безкрайні полонини вкриваються килимом свіжозеленої трави. Цього разу маршрут сплановано так, що три з шести ночівель будуть на озерах. Ще одна родзинка цьогорічного походу - нерозвідана частина маршруту. В попередніх походах ми фінішували в Квасах, а цього разу фінішуємо в селі, яке колись називалось Königsfeld, а тепер має назву Усть-Чорна. Отже, цього разу похід буде ще й розвідувальним, а це завжди пригоди!

  Програма походу:

  День 1:
  До 10.00 год. Група збирається в Івано-Франківську, звідки разом їдемо в с. Бистриця, де і починається маршрут. Орієнтовно по обіді вийдемо на маршрут, і до вечора дійдемо до полонини Братківська - місця першої ночівлі. Перехід першого дня проходить по нижньому ярусу, з повільним набором висоти. Якщо не дійдемо до Братківської - то зупинимось раніше, на Вовканах, чи на якісь із галявин у лісі.
  День 2:
  На другий день піднімаємось на першу вершину - Мала Братківська (1703м.), з якої по хребту переходимо на Велику Братківську (1788м.). В другій половині дня поступово скидаємо висоту, виходимо до витоку Білої Тиси. Поблизу витоку є гарна полонині для ночівлі.
  День 3:
  На третій день ми вже виходимо на Свидовець. Одразу за Ріптою починається підйом до г. Татарука, від якої на десятки кілометрів тягнуться полонини. Пейзажі тут дуже відрізняються від першої частини маршруту, і в наступні два дні, ми будемо йти по цій величезній полонині. Перехід третього дня досить короткий, і вже після обіду ми поставимо табір біля озера Апшинець, а решту дня відпочиваємо, і набираємось сил для продовження походу.
  День 4:
  Продовжуємо рух по Свидовцю: проходимо повз озера Догяска та Ворожеска, і ставимо табір біля невеличкого озера Івор, яке знаходиться біля Близниці.
  День 5:
  На п'ятий день піднімаємось на найвищу точку на маршруті - велику Близницю. Після Близниці сходимо з маркованого маршруту - скидаємо висоту, і спускаємось в зону букових лісів, в долину річки Кісва. Йдемо вгору по річці, і до кінця дня виходимо до озера Догяска - найбільшого на Свидовці. Там і зупиняємось на ночівлю. На Догясці ми бували і раніше, але виходили до озера зовсім іншою дорогою. Цього разу маємо можливість розвідати стежки, які не є туристичними маршрутами. Отже, від Великої Близниці і аж до кінця походу буде розвідувальна частина маршруту.
  День 6:
  Весь день продовжуємо рух по верхньому ярусу Свидовця, в західному напрямку, через Угнаряску і Темпру. Ставимо табір під горою Шпанська, на межі лісу і полонин. Тут закінчується наш шлях по Свидовцю, і залишається пройти близько півтора десятки кілометрів до Усть Чорної.
  День 7:
  Після раннього підйому вирушаємо в напрямку села, по хребту Бедевляска, і далі по хребту Бесали. На сьомий день у нас ще досить довий перехід, з перепадами висот, і на проходження цього відрізку маршруту знадобиться не менше 5-6 годин. Тому в останній день ранній підйом, швидкі збори, і довгий перехід. З Усть-Чорної їдемо в Ужгород, де будемо орієнтовно до 18 години.

  Платіж учасника становить 1400грн. З цієї суми оплачується:
  - витрати на їжу на всі дні походу;
  - балони для газових пальників;
  - комплектація великої групової аптечки;
  - користування клубним спорядженням (газові пальники, при потребі спальні мішки, каремати, намети)
  - оплата роботи організатора/інструктора/провідника;
  Окремо оплачується:
  - витрати на проїзд

  кінцева дата реєстрації: 10.06.2017
  збір групи: залізничний вокзал м. Івано-Франківськ, 17.06.2017, 10:00 год.
  завершення походу: 23.06.2017, в м. Ужгород, не раніше 18:00год.

  Источник информации: http://turklub.com.ua/17062017-svydvets-za-7-dniv

OK