Через Мармароси до Чорногори

Рельєф цього гірського масиву дуже неоднорідний, і суттєво відрізняється від інших частин Українських Карпат.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • July 8, 2017 - July 14, 2017
Budget
 • 1400 UAH
Transportation
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Rock climbing
 • Wild life
 • Hiking
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Минулого року у нас було два походи по Мармросах: 9-денний, в якому ми пройшли через Мармароси і Чорногору, і 7-денний, в якому ми також пройшли всі Мармароси, дійшли до Попа Івана Чоногірського, і фінішували в Дзембоні. В планах на літо 2017р. ще раз пройти по 7-денному маршуту. Мармароси, або Гуцульські Альпи, як ще називають цю місцевість, не даремно отримали таку назву: рельєф цього гірського масиву дуже неоднорідний, і суттєво відрізняється від інших частин Українських Карпат. Для Мармаросів характерні значні перепади висот, що подекуди становлять більше 1000 м, глибокі річкові долини та гострі хребти, а на найвищих вершинах є багато стрімких скель та урвищ, що утворює незвична для Карпат "альпійські" пейзажі.

  Програма походу:

  День 1:
  Група збирається в м. Рахів, звідки їдемо в сусіднє село Ділове. Там ми реєструємось в прикордонній службі, і отримуємо дозвіл на перебування в прикордонній зоні. Далі йдемо до місця першої ночівлі, на одну з полонин перед Попом Іваном.
  День 2:
  На другий день ми піднімаємось на гору Піп-Іван Мармароський (1936м.), яка є найвищою в Українській частині Мармароського масиву. Спускаємось з гори і ставимо табір для другої ночівлі.
  День 3:
  На третій день у нас один короткий перехід, і відпочинок після перших двох днів походу.
  День 4:
  Продовжуємо йти по хребту, і на горі Стіг закінчуємо шлях по Мармаросах. За Стогом, на полонині Радул, ставимо табір.
  День 5:
  В цей день нас цекає затяжний спуск через урочища Медвежик і Погорілець, і підйом до одного з найкрасивіших озер Карпат - Марічейки. Там і ставимо табір.
  День 6:
  В передостанній день походу у нас сходження на найвищу гору на маршруті, і третю по висоті гору в Українській частині Карпат - Піп Іван Чорногірський. Спускаємось з іншого схилу, і йдемо на перемичку в сторону Вухатого Каменя. Біля перемички є хороше місце для табору.
  День 7:
  На останній день походу у нас по плану перехід тривалфсть бл. 4 годин до села Дзембоня. На цей день є ще дві родзинки: одна з найнезвичайніших гір Карпат, під назвою Вухати Камінь, і водоспад на річці Мунчель. В останні йдень ранній підйом, і перехід через Вухітий Камінь, і далі через полонину Смотрич в село Дземброня, звідки їдемо у Франківськ. Там святкуємо закінчення походу, гуляємо по місту, та їдемо по домам. При бажанні після походу можна залишитись в містах Яремче, чи Ворохта, і там сісти на поїзди до Франківська, Львова, Києва, чи інших міст.

  ВАЖЛИВО: для проходження маршруту потрбіно отримати дозвіл на перебування в прикордонній зоні. Оформленням дозволів на всіх учасників займається клуб, але у зв. з цим термін реєстрації в цей похід зкінчується 25.06.2016

  Платіж учасника походу становить 1400грн. З цієї суми оплачується:
  - витрати на їжу на всі дні походу;
  - балони для газових пальників;
  - комплектація великої групової аптечки;
  - оплата роботи організатора/інструктора/провідника;
  Окремо оплачується:
  - витрати на проїзд (громадський автобус з Рахова до Ділового бл. 20 грн. та оренда мікроавтобусу на гупу з Дзмеброні до Франківська бл. 150-170 грн.);

  кінцець реєстрації: 25.06.2017
  збір групи: залізничний вокзал м.Рахів, 11:30год., 08.07.2017
  завершення походу: 14.07.2017. В Івано-Франківську зможемо бути орієнтовно до 18:00год.

  Источник информации:http://turklub.com.ua/08072017-cherez-marmarosy-do-chornohory

OK