Водоспади Карпат

Це легкий екскурсійний маршрут, адаптований під різні категорії туристів.

It is a family trip
See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • April 1, 2017 - Oct. 31, 2017
Budget
 • 1150 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Sightseeing
 • Hiking
 • Photo tours
 • Weekend tours
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  3 дні/2 ночі
  Протяжність:
  25 км (15.5 миль)
  Вартість:
  1150 грн - Все включено
  Рівень складності:
  легкий
  Дати початку:
  01.04 - є місця

  10.05 - є місця

  28.10 - є місця

  Це легкий екскурсійний маршрут, адаптований під різні категорії туристів. Ми пройдемо невисокими гірськими хребтами, звідки відкриваються мальовничі краєвиди, сфотографуємось на фоні найпопулярніших водоспадів Українських Карпат та відвідаємо місцеву історико-архітектурну пам’ятку - Манявський скит. І все це лише за 3 дні!

  День 1
  «Бухтівецькі водоспади»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Переїзд автобусом до стартового пункту пішохідної мандрівки – с.Пасічна. Наш маршрут проходить у верхів’я потоку Бухтивець, де у глибокому каньйоні зі скелястих урвищ скидають свої води два Бухтівецькі водоспади. Висота одного близько 7м, а іншого – 10м. З 1972 року водоспади взяті під охорону як гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення. У жаркі дні важко відмовити собі в задоволенні прийняти прохолодний душ і добряче освіжитись під Бухтівецькими водограями. Трохи вище водоспадів, у долині ріки, ми станемо на першу ночівлю.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  День 2
  «Манявський водоспад»

  Цього дня ми пройдемо через лісистий хребет Бзинковачка до найпопулярнішого водоспаду Українських Карпат – Манявського. Його висота 18 метрів. Водоспад знаходиться у глибокому та вузькому каньйоні, який ріка Манява сформувала протягом тисячі років. Якщо пощастить, то можна побачити просто незабутнє видовище, коли рясні бризки води та промені сонця, що пробиваються через крони дерев, утворюють веселку на фоні водоспаду. Манявський водоспад також має статус гідрологічної пам'ятки природи місцевого значення. Біля водоспаду зупиняємось на другу ночівлю, тож група матиме достатньо вільного часу для фотографій та купання.

  Приблизний час переходу – 5 год.

  День 3
  «Манявський Скит»

  З місця ночівлі виходимо до села Манява, де відвідаємо Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, заснований ще у 1241 році та відновлений у 1608 році. Святе місце здавна славиться великою популярністю серед паломників не лише з України, а й близького закордоння. Тут можна відвідати Собор Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, піднятись до Блаженного Каменя, з-під якого витікає цілюща вода, а у монастирській крамниці придбати сувеніри. Після закінчення екскурсії, група повертається до Івано-Франківська.

  Приблизний час переходу – 3 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/35#

OK