Панорамний маршрут Кукул-Кострича

Це унікальний маршрут легкого рівня складності, ідеальний для початківців та сімейного відпочинку.

It is a family trip
See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • April 8, 2017 - Nov. 14, 2017
Budget
 • 1400 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Sightseeing
 • Rock climbing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  4 дні/3 ночі
  Протяжність:
  38 км (23.6 миль)
  Вартість:
  1400 грн - Все включено
  Рівень складності:
  легкий
  Дати початку:
  08.04 - є місця

  10.05 - є місця

  22.10 - є місця

  11.11 - є місця

  Це унікальний маршрут легкого рівня складності, ідеальний для початківців та сімейного відпочинку. Головною ізюминкою походу є неперевершений вид на найвищий масив Українських Карпат – Чорногору. Ми підкоримо гірські хребти Кукул та Кострича, сфотографуємось на фоні величної Говерли, відвідаємо високогірні полонини та отримаємо добрий заряд позитивної енергії Карпатських гір.

  День 1
  «Село Вороненко – полонина Григорівка»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Переїзд автобусом до стартового пункту пішохідної мандрівки – с.Вороненко. Наш маршрут проходить у верхів’я гірського масиву Кукул, до полонини Григорівка, де ми зупинимось на першу ночівлю. Хребет Кукул – один з найпопулярніших серед любителів походів, а все завдяки тому, що звідси відкривається неймовірна панорама гір, зокрема Говерли та всієї Чорногори. Ввечері нас чекає смачна вечеря, посиденьки біля вогнища та споглядання заходу сонця над карпатськими вершинами.

  Приблизний час переходу – 3 год.

  День 2
  «Хребет Кукул»

  Ранок починається з ситного сніданку, після чого спаковуємо рюкзаки і вирушаємо на маршрут. Туристична стежка петляє гребнем хребта. До 1939 року тут проходив чехословацько-польський кордон (теперішня межа Івано-Франківщини та Закарпаття). По сьогоднішній день ще збереглися старі прикордонні стовпці, кожен з порядковим номером та характерним написом «Р» - Польща та «ČS» – Чехословаччина.

  Західні схили Кукула вкриті суцільними альпійськими луками – полонинами, на яких протягом багатьох віків, в період з травня по вересень, місцеві жителі (гуцули) випасають худобу. Осередками випасу є колиби – сезонні будівлі, де живуть і господарюють пастухи. Ми відвідаємо справжню колибу, при можливості скуштуємо та побачимо процес виготовлення карпатських екологічно чистих сирів: бринзи, вурди чи будзу. Після екскурсу продовжуємо нашу мандрівку. Маршрут веде на вершину гори Кукул 1539м, від якої і походить назва всього масиву. Трохи перепочивши та насолодившись чудовою панорамою Карпат, ми спускаємось в долину гірського потоку Форещанка, де станемо на другу ночівлю.

  Приблизний час переходу – 5 год.

  День 3
  «Хребет Кострича»

  Сьогодні нас чекає захоплюючий маршрут через гірський масив Кострича з його найвищою точкою 1586 метрів. З місця табору рухаємось у верхів’я потоку Озірний, згодом через смерековий ліс виходимо на основний гребінь хребта. На групу чекає обідній привал з захоплюючим видом на найвищі вершини Українських Карпат. З Костричі як на долоні відкривається унікальна панорама Чорногірського пасма, від самої Говерли і аж до Піп Івана. Крім того, ця місцевість здавна славиться своїми грибними місцями, тож якщо пощастить, можна назбирати вдосталь білих грибів для себе, і на карпатську грибну юшку. Останню ніч проведемо на одній із полонин, що на західному схилі масиву.

  Приблизний час переходу – 6 год.

  День 4
  «Кострича – село Красник»

  В останній день походу нас чекає приємний спуск до села Красник, що знаходиться в долині ріки Чорний Черемош. Тут закінчується наш похід і ми відправляємось до Івано-Франківська. По дорозі у нас буде нагода зупинитися у селищі Ворохта чи у Яремче, щоб прикупити карпатських сувенірів на згадку.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/63

OK