Петрос і Говерла

Петрос і Говерла – це класичний карпатський маршрут розроблений для тих, у кого мало вихідних, проте – велике бажання побувати у високогір’ї Карпат та відпочити на фоні гірських пейзажів.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • April 29, 2017 - Aug. 28, 2017
Budget
 • 1400 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Sightseeing
 • Hiking
 • Rock climbing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  4 дні/3 ночі
  Протяжність:
  32 км (19.9 миль)
  Вартість:
  1400 грн - Все включено
  Рівень складності:
  середній
  Дати початку:
  29.04 - є місця

  14.05 - є місця

  22.07 - є місця

  24.09 - є місця

  Петрос і Говерла – це класичний карпатський маршрут розроблений для тих, у кого мало вихідних, проте – велике бажання побувати у високогір’ї Карпат та відпочити на фоні гірських пейзажів. В цьому поході вам не доведеться нудьгувати. Нас чекає підкорення величного Петроса та найвищої вершини України – Говерли. Ми побуваємо на високогірних полонинах, а також сфотографуємось біля каскаду Прутських водоспадів.

  День 1
  «Кваси»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту пішохідної мандрівки – с.Кваси. Назва села походить від слова «квасна вода», так на Гуцульщині називають мінеральну воду. В селі і справді знаходиться кілька мінеральних джерел, вода з яких належить до типу «Арзні» і «Єсентуки». Маршрут першого дня проходить через букові праліси. Рухаємось гірською дорогою плавно набираючи висоту. Через деякий час виходимо до полонини Менчул, де ми і зупинимось на першу ночівлю.

  Приблизний час переходу – 3 год.

  День 2
  «Петрос»

  З місця нашого табору рухаємося стежкою до вершини першого двохтисячника – г. Петрос 2020 м. Підйом забирає немало часу та енергії, проте ці зусилля варті того. Споглядати з вершини Петроса довколишні краєвиди – сама насолода. Перед нами Говерла та весь Чорногірський масив, а на півдні видніються вершини гірських хребтів аж до самої Румунії. Добре відпочивши, ми продовжуємо наш маршрут. Нас чекає нелегкий спуск по східному схилі Петроса. У підніжжя гори розбиваємо табір на ночівлю.

  Приблизний час переходу – 8 год.

  День 3
  «Говерла»

  День почнемо з енергетичного сніданку. А далі, спакувавши рюкзаки, рушаємо на зустріч Говерлі. Приблизно 3 години переходу – і ми стоїмо на найвищій вершині України, ми на Говерлі 2061м. У ясну погоду краєвиди з вершини сягають сотні кілометрів, тож повірте на слово, вам буде чим помилуватися. До речі, сама назва Говерла означає сніжна вершина (з угорської), адже на схилах гори ще посеред літа можна знайти невеликі сніжники. З Говерли ми зійдемо вниз до витоків Прута, де ріка утворює цілий каскад водоспадів. Загальна їх висота близько 80 метрів. Неподалік водограїв зупиняємось на ночівлю.

  Приблизний час переходу – 5-6 год.

  День 4
  «Заросляк»

  В останній день походу нас чекає приємний спуск до спортивної бази Заросляк, що знаходиться у підніжжя Говерли. Місце надзвичайно популярне серед туристів. Ще у 1880 році тут було засновано туристичний притулок Польського Товариства Татранського. В тому ж році прокладено перший туристичний маршрут на Говерлу. На Заросляку у нас буде достатньо вільного часу, щоб прикупити сувеніри та скуштувати смачного карпатського глінтвейну. Далі нас чекає переїзд до Івано-Франківська.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/54

OK