Озеро Несамовите і Говерла

Похід на Говерлу завжди захоплював величчю краєвидів. Туристів сюди притягує гірський дух Чорногори, бажання побачити Карпатські гори у всій красі та прагнення підкорити найвищу вершину України.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • May 3, 2017 - Oct. 17, 2017
Budget
 • 1150 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Hiking
 • Sightseeing
 • Rock climbing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  3 дні/2 ночі
  Протяжність:
  25 км (15.5 миль)
  Вартість:
  1150 грн - Все включено
  Рівень складності:
  середній
  Дати початку:
  03.05 - є місця

  01.08 - є місця

  09.09 - є місця

  14.10 - є місця

  Похід на Говерлу завжди захоплював величчю краєвидів. Туристів сюди притягує гірський дух Чорногори, бажання побачити Карпатські гори у всій красі та прагнення підкорити найвищу вершину України. Маршрут веде у чорногірське високогір’я до таємничого озера Несамовите. Нас чекає підкорення величної Говерли, а також відвідання каскаду Прутських водоспадів. Після такої мандрівки вам гарантовано захочеться вернутись у Карпати ще раз, щоб вкотре відчути той гірський позитив.

  День 1
  «Озеро Несамовите»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту пішохідної мандрівки – спортивної бази Заросляк, що знаходиться у підніжжя Чорногірського хребта. Спочатку наш маршрут проходить смерековим пралісом. З набором висоти ліс рідшає і починається альпійська зона. Через деякий час стежка виводить нас до загадкового озера Несамовите, овіяного гуцульськими легендами та переказами. Озеро знаходиться в льодовиковому карі (впадині) на східних схилах гори Туркул, на висоті 1750 м над рівнем моря. Існує давнє гуцульське повір’я, якщо кинути камінь в озеро то можна накликати жахливу негоду, що принесе з собою шквальний вітер і зливи. Також вірять гуцули, якщо незаміжня дівчина чи неодружений хлопець скупається у озері, то протягом року обов’язково знайде собі пару. Неподалік озера розбиваємо табір на ночівлю.

  Приблизний час переходу – 3 год.

  День 2
  «Говерла»

  Від озера ми піднімемось на основний гребінь Чорногірського хребта. Зараз тут проходить адміністративна межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями, а в минулому – був державний кордон між Польщею та Чехословаччиною. Приблизно 4 години переходу – і ми стоїмо на найвищій вершині України, ми на Говерлі 2061м. У ясну погоду краєвиди з вершини сягають сотні кілометрів, тож повірте на слово - вам буде чим помилуватися. До речі, сама назва Говерла означає сніжна вершина (з угорської), адже на схилах гори ще посеред літа можна знайти невеликі сніжники. З Говерли ми зійдемо вниз до витоків Прута, де ріка утворює цілий каскад водоспадів. Загальна їх висота близько 80 метрів. Неподалік водограїв зупиняємось на ночівлю.

  Приблизний час переходу – 6 год.

  День 3
  «Заросляк»

  В останній день походу нас чекає приємний спуск до спортивної бази Заросляк, звідки почався наш похід. До речі, це місце надзвичайно популярне серед туристів. Ще у 1880 році тут було засновано туристичний притулок Польського Товариства Татранського. В тому ж році було прокладено перший туристичний маршрут на Говерлу. На Заросляку у нас буде достатньо вільного часу, щоб прикупити сувеніри та скуштувати смачного карпатського глінтвейну. Далі нас чекає переїзд до Івано-Франківська.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/36

OK