Водоспади і Вершини

Цікавий маршрут, який не заставить Вас нудьгувати. Під час походу ми відвідаємо найпопулярніші карпатські водоспади, побуваємо у святому місці – Манявському монастирі та підкоримо кам’янисті вершини диких Горган.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • May 14, 2017 - June 20, 2017
Budget
 • 1850 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Hiking
 • Sightseeing
 • Rock climbing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  6 днів/5 ночей
  Протяжність:
  65 км (40.4 миль)
  Вартість:
  1850 грн - Все включено
  Рівень складності:
  середній
  Дати початку:
  14.05 - є місця

  Цікавий маршрут, який не заставить Вас нудьгувати. Під час походу ми відвідаємо найпопулярніші карпатські водоспади, побуваємо у святому місці – Манявському монастирі та підкоримо кам’янисті вершини диких Горган.

  День 1
  «Бухтівецькі водоспади»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Переїзд до стартового пункту пішохідної мандрівки – с. Пасічна. Наш маршрут проходить у верхів’я потоку Бухтівець, де у глибокому каньйоні зі скелястих урвищ скидають свої води два Бухтівецькі водоспади. Висота одного близько 7м, а іншого – 10м. Трохи вище водоспадів, у долині ріки, ми станемо на першу ночівлю.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  День 2
  «Манявський водоспад»

  Маршрут другого дня проходить мальовничим низькогір’ям і спускається у село Манява. Тут ми відвідаємо Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, заснований ще у 1241 році та відновлений у 1608 р. Святе місце здавна славиться великою популярністю серед паломників не лише з України, а й близького закордоння. Далі ми продовжимо наш похід до найпопулярнішого водоспаду Українських Карпат – Манявського. Його висота 18 метрів. Водоспад знаходиться у вузькому каньйоні, який ріка Манява сформувала протягом тисячі років. Біля водоспаду зупиняємось на другу ночівлю, тож група матиме достатньо вільного часу для фотографій та купання.

  Приблизний час переходу – 6-7 год.

  День 3
  «Хребет Чортки»

  З місця ночівлі вирушаємо на підкорення хребта Чортки. Маршрут проходить лісовою стежкою на висоті близько 1100 м. На хребті ми відвідаємо полонину Малиновище, де в минулому проходили свій вишкіл вояки УПА. Після обіднього привалу спускаємось в село Стара Гута. Рухаємось у верхів’я потоку Вел. Кузьминець, де станемо на ночівлю.

  Приблизний час переходу – 6-7 год.

  День 4
  «Підкорення Горган»

  Вийшовши на маршрут туристичною стежкою піднімемось на полонину Середня. З цього місця почнеться по-справжньому захоплюючий похід кам’янистими Горганами. Ми побуваємо на горі Висока 1803 м та підкоримо розлогу вершину Ігровця 1804м. Схили цих гір покриті кам’яними розсипами, а з вершин відкриваються захоплюючі краєвиди диких Горган, вам це неодмінно сподобається. З Ігровця стежка веде до полонини Боревка, де ми заночуємо.

  Приблизний час переходу – 8 год.

  День 5
  «Хребет Сивуля»

  Сьогодні лінія маршруту проходить по гребені хребта Сивуля. Тут ще й досі збереглися бойові укріплення часів Першої світової війни. Наша мета – підкорити найвищу вершину Горган – Велику Сивулю 1836 м. За нею – гора Мала Сивуля 1818 м, яка також входить у наші плани. З хребта спускаємось на полонину Рущина і продовжуємо рух до загадкового урвища Пекло. Черговий привал, фотосесія і останній на сьогодні перехід до полонини Боярин, де зупинимось на останню ночівлю.

  Приблизний час переходу – 8 год.

  День 6
  «Водоспад Салатручіль»

  Від місця ночівлі ми спускаємось в долину річки Салатрук. За 6 км знаходиться село Бистриця – кінцева точка нашої мандрівки. По дорозі оглядаємо водоспад Салатручіль, висотою 6 м, що скидає свої води в невелике озерце. В Бистриці наш похід добігає кінця.

  Приблизний час переходу – 3-4 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/68

OK