Дністровське тріо

Маршрут «Дністровське тріо» є надзвичайно цікавим та насиченим. Сплав у поєднанні з нескладними пішими екскурсіями стане ідеальним відпочинком після робочих буднів.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
Dates
 • June 3, 2017 - Aug. 1, 2017
Budget
 • 1600 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • canoe
Programm
 • Canoeing
 • Sightseeing
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  3 дні/2 ночі
  Протяжність:
  48 км (29.8 миль)
  Вартість:
  1600 грн - Все включено
  Рівень складності:
  легкий
  Дати початку:
  03.06 - є місця

  28.06 - є місця

  05.07 - є місця

  29.07 - є місця

  Маршрут «Дністровське тріо» є надзвичайно цікавим та насиченим. Сплав у поєднанні з нескладними пішими екскурсіями стане ідеальним відпочинком після робочих буднів. Протягом трьох днів Ви матимете унікальну можливість дослідити природні та історичні атракції Дністровського каньйону. Ми побуваємо на Червоній горі, що вважається найтеплішим місцем каньйону, скупаємось у водах Джуринського водоспаду, відвідаємо руїни Раковецького та Червоноградського замків та отримаємо добрий заряд позитивної енергії Дністра.

  День 1
  «Раковець – вартовий Дністра»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту нашої мандрівки – с. Незвисько. На березі Дністра підготовлюємо плавзасоби, група проходить інструктаж з техніки безпеки і відчалюємо. Курс тримаємо на село Раковець, де ми відвідаємо залишки замку XVII століття.

  Будівництво Раковецької фортеці завершено в 1660 році. Наприкінці XVII століття там, де розташовувався Раковецький замок, була переправа через Дністер, а в замку зберігалися запаси провіанту й амуніції. Саме тому цей важливий військово-стратегічний об'єкт ставав місцем військових зіткнень. У XVIII ст. замок втратив своє оборонне значення. Під час Барської конфедерації 1768 р. фортеця згоріла та вже ніколи не піднялася з руїн. Сьогодні від оборонної споруди залишилась тільки висока вежа, яка вже понад 350 років, наче одинокий вартовий, охороняє дністрові води.

  Маршрут першого дня закінчується у селі Копачинці, де ми і зупинимось на ночівлю. На групу чекає ближче знайомство, смачна вечеря та відпочинок біля вогню.

  День 2
  «Червона Гора»

  Після ситного сніданку ми продовжуємо нашу водну подорож вздовж Дністровського каньйону. Маршрут сплаву на сьогодні: с.Копачинці – с.Литячі. Другий день мандрівки передбачає пішохідну екскурсію на вершину Червоної гори, що знаходиться у селі Берем’яни. Червона гора по праву є одним з найживописніших місць Дністровського каньйону, вона заворожує красою та спокоєм краєвидів. Відслонення порід девонського геологічного періоду, яким вже близько 400 млн. років, надають горі характерного червонуватого забарвлення. Тут особливий мікроклімат, це місце вважається найтеплішим на Дністрі. У літню пору температура повітря на 5 градусів вища, ніж в околицях, навіть у суворі зими сніг на Червоній горі не затримується довше, ніж на 2-3 дні. Ми піднімемось на вершину гори, звідки відкривається незабутня панорама Дністра.

  Після прогулянки продовжуємо наш сплав. Другу ночівлю ми проведемо на околиці села Литячі.

  День 3
  «Червоноград – місто-привид»

  Останній день мандрівки обіцяє бути цікавим та насиченим. В першій половині дня нам необхідно подолати останній відрізок маршруту довжиною 11 км. Ми пропливемо вздовж високих берегів Дністровського каньйону, побачимо унікальні пейзажі та зупинимось у селі Устечко. Тут закінчується наш сплав, проте мандрівка ще продовжується. На групу чекає цікавий екскурс в урочище Червоне, яке в далекому минулому було столицею Червоногородського князівства. Історія міста почалася понад тисячу років тому.

  Тут на високому пагорбі знаходяться розвалини Червоноградського замку, його було збудовано ще у 1615 році. Замок був в плані чотирикутним, з високими оборонними мурами і чотирма баштами. На жаль, фортеця зазнала значних руйнувань від турецьких навал, проте вже у 1820–1840 роках була відновлена. Біля замку у 1716 році в стилі пізнього ренесансу з елементами готики був збудований домініканський костел Вознесіння Діви Марії, його руїни ми також відвідаємо.

  Сьогодні урочище Червоне славиться не тільки історико-архітектурною спадщиною. Тут ще знаходиться Джуринський водоспад, який вважається найвищим рівнинним водоспадом в Україні і має статус гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення. Його висота – 16 метрів. За переказами, Джуринський водоспад був створений штучно турками під час облоги Червоноградського замку. На той момент повноводна річка Джурин підковою огинала замкову гору, тим самим роблячи замок неприступним для загарбників. Щоб завоювати Червоноград туркам довелось прорубати кам'яний кряж, щоб змінити русло річки Джурин – тільки після цього замок був захоплений. Приємним завершенням нашого маршруту буде незабутнє купання в бурхливих водах Джуринського водоспаду. Після екскурсії група повертається автобусом до Івано-Франківська.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – Дністер, Дністер - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/49

OK