Вікенд на Дністрі

Це унікальна можливість відпочити після трудового тижня та провести незабутні вихідні у серці Дністровського каньйону.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
Dates
 • June 10, 2017 - June 11, 2017
Budget
 • 1250 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Sightseeing
 • Hiking
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Тривалість:
  2 дні/1 ніч
  Протяжність:
  27 км (16.8 миль)
  Вартість:
  1250 грн - Все включено
  Рівень складності:
  легкий
  Дати початку:
  10.06 - є місця

  Це унікальна можливість відпочити після трудового тижня та провести незабутні вихідні у серці Дністровського каньйону. На тебе чекають: спокійні краєвиди, водоспади, травертинові скелі, купання в річці та море приємних вражень.

  День 1
  «Дністрові меандри»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту нашої мандрівки – с. Долина. На березі Дністра підготовлюємо плавзасоби, група проходить інструктаж з техніки безпеки і відчалюємо. Маршрут першого дня передбачає проходження через унікальні дністрові меандри (річкові вигини). Навколишній краєвид постійно змінюється: ми побачимо червоні девонські пісковики віком 400 млн. років, травертинові скелі, які виступають над тихими водами ріки, а також густі зелені ліси, багаті флорою та фауною.

  Перший день сплаву закінчується у селі Возилів. Тут ми відвідаємо каскад водоспадів. Водограї розташовані в лісовій ущелині, особливого ефекту їм додають сонячні промені, що пробиваються через густі крони дерев і віддзеркалюються у бризках води. Неподалік водоспадів знаходиться місце нашого табору, де ми проведемо ночівлю.

  День 2
  «Водоспад Дівочі сльози»

  Відчалюємо зранку. Курс тримаємо на село Ісаків. Відрізок маршруту, який ми пропливаємо вам неодмінно сподобається. Обидва береги вкриті непролазними дністровими джунглями, відчуття таке, наче ти береш участь у експедиції по Амазонці.

  Наша перша зупинка – водоспад Дівочі сльози, що знаходиться на правому березі ріки. Сотні років тому тут сформувалась травертинова скеля, яка своїм могутнім тілом нависає над водами Дністра. Скеля вкрита зеленим мохом по якому дрібними струменями збігає холодна кришталево чиста вода. Тисячі поодиноких крапель, падаючи донизу, дійсно нагадують дівочі сльози. У жаркі дні важко відмовити собі в задоволенні прийняти прохолодний душ і добряче освіжитись. Наша мандрівка продовжується і на групу чекає пішохідна прогулянка до ще однієї травертинової скелі, яка ховає в собі печеру монаха-відлюдника. Місцеві жителі стверджують, що багато років тому тут дійсно жив чернець, який в усамітненні присвятив все своє життя Богові.

  Наш маршрут закінчується у селі Незвисько, ми прощаємось з Дністровським каньйоном та вирушаємо до Івано-Франківська.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська –18:00.

  * Якщо даний маршрут не вказаний у розкладі турів, чи дата його проведення з певних причин Вас не влаштовує, Ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб обумовити час та дату наступного проведення обраної мандрівки.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – Дністер, Дністер - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.
  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.
  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации: http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/48

OK