Панама. Острови архіпелагу Las Perlas під вітрилами

Морський похід по архіпелагу Las Perlas, Панамська затока, Тихий океан.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Panama
Dates
 • Feb. 3, 2017 - Feb. 26, 2017
Budget
 • 48500 UAH
Transportation
 • Not indicated
Programm
 • Морський поход
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Морський похід на надувному вітрильному катамарані Ducky 19. Повна робінзонада! Це автономний похід з ночівлею на незаселених островах і приготуванням їжі на багатті.
  Їхати в нові місця - наше улюблене заняття. Нові маршрути, про які немає звітів в інтернеті, треків в на гугл картах і луків в соц. мережах. Є в цьому дух авантюри. Потім звичайно по нашим маршрутам поїдуть багато. А поки ми запрошуємо вас в унікальне вітрильне подорож по островах архіпелагу Las Perlas прокладати нові GPS треки, освоювати незаселені острови і дикі пляжі.
  Архіпелаг Лас-Перлас складається з 200 островів, з яких тільки 90 мають назву. Більшість з островів - незаселені. Архіпелаг отримав свою назву Перлинні острови завдяки тому, що в 16 столітті знайшов їх іспанський конкістадор Васко Нуньєс-де-Бальбоа знайшов у водах безліч перлин. Саме тут була знайдена знаменита Блукаюча перлина, володаркою якої була Елізабет Тейлор.
  Піщані острови, масивні атоли, дивовижної краси лагуни і зарості мангрових дерев - природа щедро обдарувала це дивовижне місце, перетворивши його будинок для ендемічних видів тварин і знаходяться на межі зникнення рослин.
  Перлинні острови Панами є скарбом для відвідувачів, якими хочеться насолоджуватися нескінченно. Земля, місцева флора і фауна, морська життя, яка рясніє в прибережних водах, ось що робить цю частину світу настільки особливою. Фактично, це те саме місце де знімався популярний серіал «Залишитися в живих».
  Прилітає в Панаму -> оренда джипа -> закупівля продуктів -> Трансфер до узбережжя океану -> ночівля, збірка катамарана -> плавання по островах архіпелагу -> ночівлі на островах -> ... так кожен день ... -> прибуття в Панама-сіті -> оренда автомобіля -> Можливо відвідування Панамського каналу і Атлантичного узбережжя Панами -> переліт Панама - Київ ->
  До бюджету включені всі витрати.

OK