Безлюдні острови архіпелагу Тарутао на Новий Рік

Морський похід на вітрильному катамарані по островах архіпелагу Тарутао Андаманського моря

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Thailand
Dates
 • Dec. 24, 2016 - Jan. 15, 2017
Budget
 • 46800 UAH
Transportation
 • Not indicated
Programm
 • Морські походи
Equipment
 • Not indicated
Description
 • Морський похід по островам архіпелагу Тарутао - це божевільна суміш морської романтики під вітрилами і білосніжних пляжів. Походної екзотики і неймовірної природи. Екзотичні людного Ko Lipe і безлюдного Ko Rawi.
  Більшість островів архіпелагу - безлюдні, тому більшу частину часу ми проведемо поза цивілізацією. Острови архіпелагу буквально створені для відпустку.
  Національний парк Тарутао (Tarutao National Park) складається з 61 острова, 7 з яких досить великі за площею. Перерахуємо їх: власне Тарутао (Tarutao), Аданг (Adang), Рави (Rawi), Ліп (Lipe), Кланг (Klang), Донг (Dong) і Лек (Lek). Решта невеликі острови розкидані біля східного узбережжя Тарутао і оточують острови Аданг і Рави.
  Ми будемо йти на надувному вітрильному катамарані-красені Ducky 19. Повна робінзонада! Це автономний похід з ночівлею по незаселених островах і приготуванням їжі на багатті.
  Зустріч Нового Року на безлюдному острові! І не просто острові, а якщо все піде за планом, то Новий Рік ми зустрінемо на одному з найкрасивіших незаселених островів планети - Ko Khai. Подивіться фото на Гугл картах

  Коротенько це виглядає так:

  Прилітає в Бангкок -> переліт до Хат Яй -> трансфер в Пакбару (можливі варіанти, див. Нижче маршрут) -> закупівля продовольства -> збірка катамарана -> плавання по Індійському океану -> ночівлі на незаселених островах -> ... так кожен день ... -> Зустрічаємо Новий рік! -> Трансфер в Хат Яй -> переліт в Бангкок -> виліт з Бангкока додому
  Нитка водної частині маршруту:
  Пак Bara - Ko Turi Tao - Koh Khai - Ko Adang - Ko Lipe - Ko Ra Wi - Ko Batong - Ko Lipe - Ko Turotao - Pak Bara
  Маршрут https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1lWOTK9Vlh4tt-UzuTZOp5Lriv2M&ll=7.16425652793467%2C99.06269075&z=9
  До бюджету включено все крім візи

OK