На яхті по островам Греції

Запрошую взяти участь в круїзі по островам Греції на яхті «Oceanis». Наша подорож буде проходити вздовж Кікладських островів в Егейському морі. Блакитне море. Самобутня грецька кухня. Зупинки в скелястих бухтах під зоряним небом чекають на Вас!

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Greece
Dates
 • June 10, 2017 - June 24, 2017
Budget
 • 490 EUR
Programm
 • Sailing
Equipment
 • Good mood :)
Description
 • Наш круїз складається з двох частин:
     Перша частина починається 10.06.17 на острові Кос, третій за величиною в архіпелазі. За пишну зелень і парки його називають «Садом Егейського моря». Далі наш маршрут пролягає вздовж островів Kalimnos, Leros, Patmos, Paros, Mykonas, Syros, Kea. Наші зупинки будуть чергуватися з маринами на Грецьких островах і незаселених бухточках. Завершуємо першу частину 17.06.17 в Афінах.
     Друга частина починається 17.06.17 в Афінах. Наша яхта лягає на зворотній курс. Але це буде вже зовсім іншиа подорож! Перебравшись на острів Poros, колишня столиця Кікладської губернії, проведемо ніч в затишній марині з безліччю ресторанчиків. Далі наш шлях пролягає вздовж острова Miloc, до знаменитого Санторіні. З цим островом пов'язано багато легенд, одні його називають загубленою Атлантидою, інші - Помпея. Далі ми підемо вздовж островів Astipalaia і Nisiros. Закінчення нашої морської пригоди 24.06.17 на острові Кос.
  Вартість одного тижня на яхті 490 євро. Включено все (оренда яхти, шкіпер, фінальне прибирання, паливо, стоянки), крім харчування (зазвичай 50 євро тиждень).
  Додаткові витрати:
     Переліт до Греції. З квитками допоможу. (Сам їду на автомобілі, є ще місце).
     Віза. Допоможу зібрати всі документи.
  Особисті витрати.
  До зустрічі в міфічної Греції!
  Роман. romanrover1@gmail.com т.+380667171714

OK