Східні Горгани

Східні Горгани – надзвичайно красивий, дикий та величний масив Українських Карпат, вважається одним з найпопулярніших серед туристів.

See on map

To leave a comment, please log in.

Where
 • Ukraine
 • Carpathians
Dates
 • Dec. 10, 2016 - Dec. 12, 2016
Budget
 • 1050 UAH
Transportation
 • Train
 • Bus
 • by foot
Programm
 • Hiking
 • Weekend tours
Equipment
 • Not indicated
Description

 • Тривалість:
  3 дні/2 ночі

  Протяжність:
  30 км (18.6 миль)

  Вартість:
  1050 грн - Все включено

  Рівень складності:
  середній

  Дати початку:

  10.12 - є місця

  Східні Горгани – надзвичайно красивий, дикий та величний масив Українських Карпат, вважається одним з найпопулярніших серед туристів. Вершини гір вкриті великими кам’яними розсипами, їх схили круті, долини глибокі, а туристичні стежки проходять гострими гребенями хребтів.
  День 1

  «Приїзд»

  Зранку група збирається на центральному вокзалі міста Івано-Франківськ. Звідси автобусом їдемо до стартового пункту пішохідної мандрівки – с. Татарів. Серпантинною стежкою ми піднімемось на високогірну полонину Хом’яків, де зупинимось на першу ночівлю. У кого буде бажання, до заходу сонця можна зробити радіальний вихід на вершину гори Хом’як 1542м. У добру погоду пейзажі з гори сягають десятки кілометрів, видно Говерлу, Чорногору, кам’янисті Горгани, Буковель та гірську долину Прута.

  Приблизний час переходу – 3-4 год.

  День 2

  «Синяк та Малий Горган»

  Від місця ночівлі маршрут веде на вершину гори Синяк 1665 м, звідки відкривається неперевершений вид на Східні Горгани та Буковельську долину в якій знаходиться найпопулярніший гірськолижний курорт в Україні. Після обіднього привалу ми продовжуємо наш похід по самому гребені хребта до вершини Малий Горган 1592м. Туристичну стежку прокладено посеред кам’яних розсипів – греготів, які роблять масив суворим і водночас привабливим. З Малого Горгану спускаємось до наступного місця ночівлі – полонини Бладжив.

  Приблизний час переходу – 5-6 год.

  День 3

  «Від’їзд»

  З місця ночівлі нам необхідно пройти ще 6 км. Група спускається у село Поляниця в саме серце курорту Буковель. Перед від’їздом до Івано-Франківська у нас ще буде трохи часу на оглядову екскурсію та сувеніри.

  Приблизний час переходу – 2 год.

  Приблизний час прибуття до Івано-Франківська – 17:00.

  Замітка! Для безпеки туристів провідник залишає за собою право змінити лінію маршруту чи зупинитись на день у таборі при виникненні непередбачуваних обставин: погіршення погодних умов, надмірна фізична втома чи погане самопочуття учасників мандрівки і т.д.

  У вартість туру включено:

  Харчування;
  Транспорт (Івано-Франківськ – гори, гори - Івано-Франківськ);
  Послуги провідника;
  Рекреаційний збір в заповідниках;
  Страховка.  У вартість туру не включено:

  Прокат спорядження;
  Особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);
  Чайові для провідника.

  Заявки на участь у туристичній мандрівці приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

  Источник информации:
  http://carpathiansoutdoors.com/uk/tour/view/55

OK